Auto części Piekary Śląskie

Używane części samochodowe

Oprócz usług skupu samochodów oraz auto kasacji, zajmujemy się także sprzedażą używanych części samochodowych na terenie Piekar Śląskich i okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu sprawdzenia dostępności poszczególnych podzespołów.

Auto części Piekary Śląskie

Części samochodowe Piekary Śląśkie

Używane auto części

Sprzedaż części używanych

  • do wszystkich marek
  • do samochodów osobowych i dostawczych
  • wszystkie części wyselekcjonowane w naszej stacji do dalszej odsprzedaży przed zdemontowaniem są sprawdzane pod względem technicznym, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko sprzedaży niesprawnego towaru

Odbiór osobisty

Możliwy jest odbiór osobisty dostępnych części w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 245.

Sprzedaż wysyłkowa

Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową. Jeśli jesteś spoza województwa śląskiego lub daleko od naszej siedziby, możesz telefonicznie zamówić wysyłkę poszczególnych części samochodowych.

Handel częściami używanymi

Oprócz skupu i kasacji prowadzimy stacjonarną i wysyłkową sprzedaż używanych części samochodowych. Jesteśmy zaufaną firmą, która przez transparentność i wysoką jakość usług, wyrobiła sobie renomę na terenie Piekar Śląskich i okolicznych miejscowości. Oferujemy wyłącznie wyselekcjonowane używane części samochodowe o pewnym i legalnym pochodzeniu. Części samochodowe, które proponujemy, pochodzą z odzysku, z demontażu pojazdów, dlatego ich cena jest niższa niż nowych.

Sprzedaż używanych części do samochodów ciężarowych i osobowych umożliwia renowację samochodów starszych. Do samochodów 20, 30 letnich zazwyczaj nie prowadzi się już sprzedaży nowych części. Dlatego nasz zasób, firmy ProAuto, pozwala naprawić także tego typu modele.

Prowadzimy sprzedaż części używanych samochodowych wszelkiego rodzaju – skontaktuj się z nami już dziś i zamów podzespoły do swojego pojazdu!

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku