Skup aut Ożarowice

Skup samochodów używanych za gotówkę

Realizujemy profesjonalne usługi skupu samochodów używanych w Ożarowicach oraz większości miast na śląsku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Nasz skup samochodowy cieszy się renomą w mieście oraz okolicach. Zadzwoń do nas i wyceń swój samochód już teraz! Wszystko ustalimy w trakcie jedynie jednej rozmowy.

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Ożarowic oraz okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy używane auto części do wszelkiego rodzaju samochodów. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi autoholowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Ożarowic? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Skup samochodów dostawczych, busów, ciężarowych

ProAuto to profesjonalny skup busów, aut ciężarowych i dostawczych w Twojej okolicy, który od lat świadczy najwyższej jakości usługi na polskim rynku. Naszą misją jest zapewnienie klientom uczciwych i konkurencyjnych wycen oraz maksymalnej wygody i bezpieczeństwa podczas całego procesu sprzedaży pojazdu. Nasz doświadczony zespół specjalistów dokładnie ocenia każde auto, gwarantując uczciwą i rzetelną wycenę. Oferujemy szybką, darmową wycenę online – wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin z naszą ofertą. Po akceptacji wstępnej wyceny umawiamy się na oględziny pojazdu.

Nasz ekspert przyjedzie do Ciebie, by dokładnie ocenić stan techniczny auta i przedstawić ostateczną ofertę. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, natychmiast przystępujemy do finalizacji transakcji – sporządzamy umowę kupna-sprzedaży i dokonujemy natychmiastowej płatności w dogodnej dla Ciebie formie, gotówką lub przelewem na konto.

Skupujemy różne typy pojazdów, niezależnie od stanu technicznego – od busów, przez małe i duże auta ciężarowe, po dostawczaki. Dbamy o pełną transparentność i bezpieczeństwo każdej transakcji, dlatego wszystkie formalności załatwiamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby szybko i bezproblemowo sprzedać swój pojazd i dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. ProAuto – Twoje zaufane rozwiązanie w sprzedaży busów, aut ciężarowych i dostawczych.

Autoskup w Ożarowicach

Autoskup w Ożarowicach to idealne miejsce na błyskawiczną sprzedaż Twojego samochodu za gotówkę. Skup samochodów za gotówkę pozwala na zrealizowanie transakcji w ciągu 24 godzin od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Co bardzo ważne, nie mamy żadnych wymagań co do stanu technicznego ani wizualnego samochodu. Tak naprawdę jesteśmy zainteresowani każdą marką czy modelem samochodów, także tymi z dużym przebiegiem, awariami i niedoróbkami blacharskimi. Nasz skup aut w Ożarowicach chętnie odkupi od Ciebie taki samochód za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju samochody użytkowe dostawcze czy przyczepy.

Tak więc, jeżeli posiadasz samochód, który zalega Ci na parkingu lub garażu, jest już wyeksploatowany i po prostu chciałbyś go sprzedać, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, nasz skup aut będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nasz skup samochodów cieszy się świetnymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Ożarowicach, ale także wielu innych miastach województwa śląskiego. Zaufaj specjalistom i sprzedaj nam swoje auto.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup samochodów używanych w Ożarowicach

Każdy, kto planuje skorzystać ze skupu aut takiego jak nasz skup samochodów w Ożarowicach, z pewnością zastanawia się na ile zostanie wyceniony jego samochód. To zależy od kilku czynników takich jak: model i marka, rocznik, przebieg, wyposażenie, stan techniczny i wizualny.

To jasne, że samochód, który odpala i jeździ, będzie o wiele więcej wart, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane czy zepsute.  Jesteśmy jednak zainteresowani każdym autem i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie naszą lawetą, odbieramy Twój samochód, a wszelkie formalności wykonujemy na miejscu.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Ożarowic jak i pobliskich miejscowości, realizuje transakcję za pośrednictwem naszego skupu nawet w 24 godziny! Warunkiem jest szybka wycena samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy podczas rozmowy telefonicznej podasz szczegóły dotyczące Twojego auta, które mogą mieć wpływ na jego ostateczną cenę. W momencie kiedy ustalimy i wynegocjujemy stosowną cenę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegną wręcz błyskawicznie. Przyjedziemy, odbierzemy Twoje auto naszą lawetą, a po wszystkim, otrzymasz gotówkę do ręki!

Nasz skup aut Ożarowice to idealne miejsce dla każdego, kto posiada niepotrzebny samochód i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut w Ożarowicach

Auto kasacja Ożarowice

Jeśli posiadasz samochód, który jest już w złym stanie, a być może nawet doznał uszkodzeń podczas wypadku, dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu używalności nie opłaca się, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opisz dokładnie jakim samochodem dysponujesz. My go wycenimy i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie aut Ożarowice pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego niesprawnego auta.

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem oraz autozłomowaniem samochodów. W legalny sposób pozwolimy Ci pozbyć się swojego starego auta, które zalega na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz zaświadczenie i inne dokumenty, dzięki którym wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych a także sprawnych używanych to dla nas codzienność w skupie aut Ożarowice . Jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami sprawnymi i w bardzo dobrym stanie, jak i tymi uszkodzonymi, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Ożarowice samochody wyceniamy są na miejscu, bierzemy pod uwagę stan techniczny, przebieg, stan wizualny oraz wartość rynkową. Nasz skup samochodów proponuje najatrakcyjniejsze ceny w całym województwie.

W naszym skupie aut w Ożarowice możesz sprzedać samochód błyskawicznie, nawet kilka godzin po wstępnej rozmowie telefonicznej. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, podasz nam skrupulatnie wszystkie informacje na temat Twojego samochodu, z pewnością w maksymalnie 24 godziny pozbędziesz się kłopotu.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku