Złomowanie aut Katowice

Auto kasacja, auto złom w Katowicach

Prowadzimy skup wszelkiego rodzaju pojazdów, samochodów osobowych, dostawczych, które zostaną poddane autokasacji. Po pierwsze pozbędziesz się problemu, który prawdopodobnie stoi pod Twoim domem. Po drugie, możesz być pewien, że autozłomowanie przebiegnie w sposób całkowicie legalny, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty.

Auto kasacja Śląsk

Złomowanie Aut Katowice

Auto kasacja w Katowicach

Legalne złomowanie samochodu może odbyć się jedynie z pomocą Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie takiego ruchu nie jest legalne i może wiązać się z karami finansowymi i problemami, których z pewnością chcesz uniknąć. Stary samochód można nam sprzedać, a jeśli trafi na kasację, możesz być pewien, że wszystke formalności zostaną dopełnione i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Auto szrot katowice

Do naszej firmy można zgłosić się praktycznie z każdym samochdodem. Niezależnie czy jest to auto osobowe, dostawcze – każda marka i model. Jeśli posiadasz tego typu samochód, możesz skontaktować się i umówić na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy z samochodów można rozebrać i wyciągnąć z niego sprawne części. Dlatego za zepsuty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja w Katowicach to perfekcyjne miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Serdecznie zapraszamy!

Autozłomowanie w Katowicach

Firma ProAuto to doświadczeni fachowcy, którzy specjalizują się w skupowaniu samochodów, także tych rozbitych, uszkodzonych, skorodowanych i nadających się tylko i wyłączeni do auto kasacji.

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w skupowaniu i złomowaniu uszkodzonych i powypadkowych pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak legalnie i ekologicznie wycofać pojazdy z ruchu drogowego.

Złomowanie samochodu w Katowicach

Niezależnie od marki, modelu czy gabarytów auta, poddajemy auto kasacji wszelkiego rodzaju samochody

  • osobowe, a nawet dostawcze i ciężarowe
  • auta uszkodzone
  • pojazdów niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu
  • pojazdy powypadkowe rozbite, zalane, skorodowane
  • wszystkie inne typy pojazdów mechanicznych


Złomowanie aut w Katowicach
? Nie brzmi to dobrze. Niestety, każdy z nas może spotkać się z sytuacją, gdy nasz samochów ulegnie wypadkowi, lub ma już swoje lata i po prostu odmawia posłuszeństwa coraz częściej. W takim wypadku, możemy poddać taki pojazd złomowaniu aut w Katowicach.

Jak działa złomowanie? Chodzi o to, że nasze auto zostaje rozebrane na części. Te, które będą sprawne, z dużym prawdopodobieństwem trafią na rynek wtórny. Pozostałe części będą utylizowane i podlegać będą auto kasacji.

Działamy transparentnie, błyskawicznie i w pełni legalnie, dzięki czemu po całym procesie otrzymasz wszelką niezbędną dokumentację auto kasacji w Katowicach, która pozwoli Ci na załatwienie spraw urzędowych.

Wybierz sprawdzoną firmę, która realizuje usługi auto kasacji od lat i posiada niezbędne doświadczenie w tym zakresie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku