Auto skup Chorzów

Skup samochodów używanych za gotówkę

Realizujemy profesjonalne oraz rzetelne usługi skupu samochodów używanych na terenie Chorzowa, ale także innych miejscowości województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Nasz auto skup cieszy się bardzo dobrymi opiniami w mieście i okolicach. Zadzwoń i wyceń swój samochód w trakcie pierwszej rozmowy!

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Chorzowa i okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy samochodowe części do wszelkiego rodzaju aut. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi autoholowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Chorzowa? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Auto skup w Chorzowie

Auto skup w Chorzowie to firma, która będzie idealnym miejscem na szybką sprzedaż Twojego samochodu za gotówkę. Skup samochodów za gotówkę pozwala na zrealizowanie transakcji nawet w ciągu 24 godzin od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Co ważne, nie mamy żadnych oczekiwań co do stanu wizualnego i technicznego samochodu. Tak naprawdę jesteśmy zainteresowani każdą marką i modelem Twojego auta, także tymi z dużym przebiegiem, awariami czy niedoróbkami blacharskimi. Niezależnie od tego, nasz skup aut Chorzów odkupi taki samochód od Ciebie za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju użytkowe samochody dostawcze czy przyczepy.

Tak więc, jeśli posiadasz auto, które osiada na parkingu czy w garażu, jest już wyeksploatowany i po prostu chcesz się go pozbyć, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, nasz auto skup będzie dla Ciebie perfekcyjnym wyborem!

Nasz skup samochodów cieszy się dobrymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Chorzowie, ale także w innych miastach województwa śląskiego. Zaufaj specjalistom i sprzedaj nam swój samochód.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup aut używanych Chorzów

Każdy, kto ma w planach skorzystanie ze skupu aut takiego jak nasz skup samochodów Chorzów, z pewnością zastanawia się ile może otrzymać za swoje auto. To zależy od takich czynników jak: oczywiście od marki i modelu, przebiegu, rocznika, wyposażenia, stanu technicznego i wizualnego

To jasne, że samochód, który odpala i jeździ, będzie o wiele więcej warty, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane czy zepsute.  My jednak zainteresowani jesteśmy każdym samochodem i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie własną lawetą, odbieramy samochód i na miejscu dokonujemy wszelkich formalności.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Chorzowa i okolic, transakcję realizuje za pośrednictwem naszego skupu nawet w 24 godziny! Kluczowym czynnikiem jest szybka wycena samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy podczas rozmowy telefonicznej podasz wszelkie informacje dotyczące Twojego auta, które mogą mieć wpływ na ostateczny koszt. Jeśli ustalimy i wynegocjujemy cenę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegają wręcz błyskawicznie. Przyjedziemy, odbierzemy auto własną lawetą, a po zamknięciu formalności, otrzymasz gotówkę do ręki!

Nasz skup aut Chorzów to świetne miejsce dla każdego, posiadacza samochodu, który nie jest mu już pomocny, i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut Chorzów

Auto kasacja w Chorzowie

Jeśli posiadasz pojazd, który jest już w zdewastowanym stanie, a być może nawet doznał uszkodzeń podczas wypadku, dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu używalności nie opłaca się, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opisz dokładnie jakim samochodem dysponujesz. My go wycenimy i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie aut Chorzów pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego niesprawnego samochodu.

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem i autozłomowaniem samochodów. W legalny sposób możesz pozbyć się samochodu – wraku, który zalega Ci na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz zaświadczenie i inne dokumenty, dzięki którym wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych a także sprawnych, ale używanych to nasza codzienność w skupie aut w Chorzowie. Jesteśmy zarówno zainteresowani samochodami sprawnymi w bardzo dobrym stanie, jak i tymi, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Chorzów samochody wyceniamy na miejscu, skupiając się na stanie technicznym, przebiegu, stanie wizualnym oraz wartości rynkowej. Nasz skup samochodów proponuje najatrakcyjniejsze ceny w całym regionie województwa Śląskiego.

W naszym skupie aut w Chorzowie możesz sprzedać samochód błyskawicznie, nawet kilka godzin po pierwszej rozmowie telefonicznej. Jeśli będziesz zdecydowany na sprzedaż, podasz bardzo skrupulatnie wszystkie informacje na temat samochodu, z pewnością w maksymalnie 24 godziny pozbędziesz się kłopotu.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku