Skup samochodów Świętochłowice

Skup samochodów używanych za gotówkę

Przeprowadzamy profesjonalne usługi skupu samochodów używanych na terenie całych Świętochłowic, ale także innych miejscowości województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Nasz skup samochodów cieszy się renomą w mieście i okolicach. Zadzwoń i wyceń swój samochód w trakcie jednej rozmowy!

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Świętochłowic i okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy używane auto części do wszelkiego rodzaju samochodów. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi autoholowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Świętochłowic? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Skup samochodów w Świętochłowicach

Skup samochodów w Świętochłowicach to firma, która będzie perfekcyjnym miejscem na szybką sprzedaż Twojego samochodu za gotówkę. Skup samochodów za gotówkę pozwala na zrealizowanie transakcji nawet  w 24 godziny od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Co istotne, nie mamy żadnych wymagań odnośnie stanu technicznego i wizualnego auta. Tak naprawdę jesteśmy zainteresowani każdym modelem i marką Twojego auta, także tymi z dużym przebiegiem, awariami czy niedoróbkami blacharskimi. Niezależnie od tego, nasz skup aut Świętochłowice chętnie  nabędzie od Ciebie taki samochód za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju użytkowe samochody dostawcze czy przyczepy.

Tak więc, jeśli posiadasz samochód, który zalega na parkingu czy w garażu, jest już zużyty i po prostu chcesz się go pozbyć, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, nasz skup samochodów będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nasz skup samochodów cieszy się dobrymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Świętochłowicach, ale także w całym regionie województwa śląskiego. Zaufaj specjalistom i sprzedaj nam swoje auto.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup pojazdów używanych Świętochłowice

Każdy, kto zamierza skorzystanie ze skupu aut takiego jak nasz skup samochodów Świętochłowice, z pewnością zastanawia się ile może otrzymać za swoje auto. To zależy: oczywiście od modelu i marki, rocznika, przebiegu, wyposażenia, stanu technicznego i wizualnego

To jasne, że samochód, który odpala i jeździ, będzie o wiele więcej wart, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane czy zepsute.  My mimo to jesteśmy zainteresowani każdym samochodem i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie własną lawetą, odbieramy samochód i na miejscu dokonujemy wszelkich formalności.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Świętochłowic i okolic, transakcję realizuje za pośrednictwem naszego skupu nawet w ciągu doby! Warunkiem jest szybka wycena samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy podczas rozmowy telefonicznej podasz wszelkie szczegóły dotyczące Twojego pojazdu, które mogą mieć wpływ na ostateczny koszt. Jeśli ustalimy i wynegocjujemy cenę, która będzie obiecująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegają wręcz ekspresowo. Przyjedziemy i odbierzemy auto własną lawetą, a po zamknięciu formalności, otrzymasz gotówkę do ręki!

Nasz skup aut Świętochłowice to świetne miejsce dla każdego, kto posiada pojazd, który nie jest mu już potrzebny, i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut Świętochłowice

Auto kasacja w Świętochłowicach

Jeśli posiadasz samochód, który jest już w okropnym stanie, a być może nawet doznał uszkodzeń podczas incydentu drogowego, dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu gotowości nie opłaca się, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opisz dokładnie jaki samochód posiadasz. My go realnie wycenimy i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie aut Świętochłowice pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego niesprawnego samochodu.

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem i autozłomowaniem samochodów. W legalny sposób pomożemy pozbyć się samochodu – wraku, który zalega Ci na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz niezbędne dokumenty oraz zaświadczenie, dzięki którym wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych a także sprawnych, używanych to nasza rutyna w skupie samochodów w Świętochłowicach. Jesteśmy zarówno zainteresowani samochodami sprawnymi w bardzo dobrym stanie, jak i tymi, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Świętochłowice samochody wyceniamy na miejscu, bierzemy pod uwagę stan techniczny, przebieg, stan wizualny oraz wartość rynkową. Nasz skup samochodów proponuje najkorzystniejsze ceny w całym regionie województwa Śląskiego.

W naszym skupie aut w Świętochłowicach możesz sprzedać samochód błyskawicznie, nawet kilka godzin po wstępnej rozmowie telefonicznej. Jeśli będziesz zdecydowany na sprzedaż, przekażesz bardzo skrupulatnie wszystkie informacje na temat samochodu, z pewnością w maksymalnie 24 godziny pozbędziesz się kłopotu.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku