Złomowanie aut Bytom

Auto kasacja, auto złom na Śląsku

Skupujemy każdego rodzaju pojazdy, samochody osobowe czy dostawcze, które zostaną poddane autokasacji. Po pierwsze pozbędziesz się problemu, który stoi pod Twoim domem. Po drugie, możesz być pewien, że autozłomowanie przebiegnie w sposób legalny, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty.

Auto kasacja Śląsk

Złomowanie aut Bytom

Auto kasacja w Bytomiu

Legalne złomowanie samochodu może odbywać się jedynie w Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie tego ruchu jest nielegalne i może wiązać się z karami finansowymi i problemami, których z pewnością chcesz uniknąć. Stary samochód możesz nam sprzedać, a jeśli trafi na kasację, możesz być pewien, że wszystkie formalności zostaną dopełnione i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Auto szrot Bytom

Do naszej firmy można zgłosić się praktycznie z każdym samochodem. Nieważne czy jest to auto osobowe, dostawcze – każda marka i model. Jeśli jesteś posiadaczem tego typu samochód, możesz zadzwonić i umówić się na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy z samochodów można rozebrać i wyciągnąć z niego sprawne części. Dlatego za zepsuty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja w Bytomiu to najlepsze miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Serdecznie zapraszamy!

Autozłomowanie w Bytomiu

Firma ProAuto to doświadczeni fachowcy, którzy specjalizują się w skupowaniu samochodów, również tych uszkodzonych, rozbitych, skorodowanych i nadających się tylko i wyłączeni do auto kasacji.

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w skupie i złomowaniu uszkodzonych i powypadkowych pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ekologicznie i legalnie wycofać pojazdy z ruchu drogowego.

Złomowanie samochodu w Bytomiu

Niezależnie od modelu, marki czy wielkości auta, poddajemy auto kasacji wszelkiego rodzaju samochody

  • osobowe,  dostawcze a nawet ciężarowe
  • auta uszkodzone
  • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu
  • pojazdy powypadkowe rozbite, zalane, skorodowane
  • wszystkie inne typy pojazdów mechanicznych


Złomowanie aut w Bytomiu
? Nie brzmi to dobrze. Niestety, każdy z nas może spotkać się z sytuacją, kiedy nasz samochód ulegnie wypadkowi, albo ma już swoje lata i po prostu odmawia posłuszeństwa. W takiej sytuacji, możemy poddać taki pojazd złomowaniu aut w Bytomiu.

Jak działa złomowanie? Chodzi o rozebranie naszego auta na części. Te, które będą sprawne, z dużym prawdopodobieństwem trafią na rynek wtórny. Pozostałe części będą utylizowane i podlegać będą auto kasacji.

Działamy transparentnie i w pełni legalnie, przez co po całym procesie otrzymasz wszelką niezbędną dokumentację auto kasacji w Bytomiu, która pozwoli Ci na załatwienie spraw urzędowych.

Wybierz sprawdzoną firmę, która realizuje usługi auto kasacji od lat i posiada niezbędne doświadczenie w tym zakresie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku