Pomoc drogowa Piekary Śląskie

Holowanie | Laweta

Pomoc drogowa Piekary Śląskie to zespół profesjonalistów, który pomoże Ci w wyjątkowych sytuacjach. Jeśli trafiła Ci się nieprzyjemna przygoda na trasie w okolicach Piekar Śląskich czy okolic, to bez wahania zadzwoń do nas. Oferujemy pomoc drogową w postaci lawety, autoholowania lub mechanika mobilnego. Mamy bogate doświadczenie w realizacji tego typu usług. Działamy sprawnie i szybko.

Pomoc drogowa 24 H Śląsk

Błyskawiczna pomoc drogowa

Pomoc drogowa 24 h Piekary Śląskie

Pomoc drogowa Piekary Śląskie jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasza firma zajmuje się holowaniem wszelkiego typu pojazdów od wielkogabarytowych tirów przez busy po małe auta osobowe. Teren naszego działania to Piekary Śląskie i okolice, a także odcinki autostrady A1. Jesteśmy specjalistami, którzy należycie wykonują swoje obowiązki, dlatego zdobyliśmy zaufanie tak wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przewozimy samochody we wskazane miejsce lub je holujemy.

Oferujemy także usługi mobilnego mechanika, który odpali Twoje auto, dowiezie paliwo czy w inny sposób uruchomi Twój samochód na trasie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Auto Holowanie Piekary Śląskie

Z pewnością każdy kierowca, który zawodowo przemierza polskie i nie tylko polskie drogi, a także zwykły szary użytkownik dróg, który wcale nie musi wykręcać tysięcy kilometrów miesięcznie, spotkał się z sytuacją, w której samochód odmówił posłuszeństwa na drodze. 

Niestety, bardzo często nie jest możliwe samodzielne uruchomienie auta. W takim momencie wzywamy profesjonalną pomoc drogową Piekary Śląskie. Specjaliści dysponują wysokiej jakości sprzętem, który w wielu przypadkach może pomóc nam uruchomić samochód i dotrzeć nim do miejsca docelowego. Jeśli nie jest to możliwe, mamy dwa rozwiązania:

Holowanie Piekary Śląskie

Do holowania może dojść w przypadku, kiedy sprawne są układy kierownicze i hamulcowe. Holowanie wymaga ostrożności i umiejętności. Dlatego czasami nie warto ryzykować holowaniem na własną rękę, lepiej zaufać profesjonalistom.

Laweta Piekary Śląskie

Niestety są także momenty, w których nie da rady holować naszego uszkodzonego samochodu. Jeśli padły nam hamulce lub mamy problem z układem kierowniczym, jedyną możliwą opcją jest przetransportowanie naszego wozu do najbliższego warsztatu. Wtedy warto wezwać naszą autolawetę w Piekarach Śląskich, która szybko i sprawnie rozwiąże Twój problem.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku