Złomowanie aut Będzin

Auto kasacja, auto złom na Zagłębiu

Zajmujemy się skupem wszelkiego rodzaju pojazdy, samochody osobowe, dostawcze, które zostaną poddane autokasacji. Po pierwsze pozbędziesz się problemu, który stoi pod Twoim domem. Po drugie, możesz być pewien, że autozłomowanie przebiegnie w sposób całkowicie legalny, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty.

Auto kasacja Śląsk

Złomowanie aut Będzin

Auto kasacja w Będzinie

Legalne złomowanie samochodu może odbywać się jedynie w Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie takiego ruchu nie jest legalne i może wiązać się z karami finansowymi i problemami, których z pewnością chcesz uniknąć. Stary samochód możesz nam sprzedać, a jeśli trafi na kasację, możesz być pewien, że wszystkie formalności zostaną odpowiednio dopełnione i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Auto szrot Będzin

Do naszej firmy możesz zgłosić się z każdym samochodem. Niezależnie jakie to auto osobowe, dostawcze – każda marka i model. Jeśli posiadasz tego typu samochód, możesz skontaktować się z nami i umówić się na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy z samochodów można rozebrać i wyciągnąć z niego sprawne części. Dlatego za zepsuty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja w Będzinie to świetne miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Serdecznie zapraszamy!

Autozłomowanie w Będzinie

Firma ProAuto to doświadczeni fachowcy, specjalizujący się w skupowaniu samochodów, także uszkodzonych, rozbitych, skorodowanych i nadających się tylko i wyłączeni do auto kasacji.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w skupowaniu i złomowaniu uszkodzonych i powypadkowych pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak legalnie i ekologicznie wycofać pojazdy z ruchu drogowego.

Złomowanie samochodu w Będzinie

Niezależnie od marki, modelu czy wielkości auta, poddajemy auto kasacji każdego rodzaju samochody

  • osobowe, a nawet dostawcze i ciężarowe
  • auta uszkodzone
  • pojazdów niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu
  • pojazdy powypadkowe rozbite, zalane, skorodowane
  • wszystkie inne typy pojazdów mechanicznych


Złomowanie aut w Będzinie
? Nie brzmi to dobrze. Niestety, każdy z nas może spotkać się z sytuacją, gdy nasz samochód ulegnie wypadkowi, lub ma już swoje lata i po prostu odmawia posłuszeństwa coraz częściej. W takim wypadku, możemy poddać taki pojazd złomowaniu aut w Będzinie.

Jak działa złomowanie? Chodzi o to, że nasze auto zostanie rozebrane na części. Te, które będą sprawne, z dużym prawdopodobieństwem trafią na rynek wtórny. Pozostałe części będą utylizowane i podlegać będą auto kasacji.

Działamy transparentnie i w pełni legalnie, dzięki czemu po całym procesie otrzymasz wszelką niezbędną dokumentację auto kasacji w Będzinie, która pozwoli Ci na załatwienie spraw w urzędzie.

Wybierz sprawdzoną firmę, która realizuje usługi auto kasacji od lat i posiada niezbędne doświadczenie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku