Skup aut Gliwice

Skup samochodów używanych za gotówkę

Realizujemy profesjonalne oraz rzetelne usługi skupu samochodów używanych na terenie Gliwic, a także innych miejscowości województwa śląskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Nasz skup aut cieszy się wysoką rangą wśród konkurencyjnych firm w mieście i okolicach. Zadzwoń i wyceń swój samochód w trakcie pierwszej rozmowy!

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Gliwic i okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy używane auto części do wszelkiego rodzaju samochodów. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi holowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Gliwic? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Auto skup Gliwice

Auto skup w Gliwicach to firma, która jest idealnym miejscem na szybką sprzedaż Twojego samochodu za gotówkę. Skup aut za gotówkę  umożliwi zrealizowanie transakcji nawet w ciągu 24 godzin od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Co ważne, nie mamy żadnych oczekiwań co do stanu technicznego i wizualnego samochodu. Tak naprawdę jesteśmy zainteresowani jakimkolwiek modelem i marką Twojego auta, także, które posiadają duży przebieg, awarie czy niedoróbki blacharskie. Niezależnie od tego, nasz skup aut Gliwice chętnie odkupi taki samochód od Ciebie za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju samochody użytkowe, czy przyczepy.

Tak więc, jeśli jesteś właścicielem auta, które osiada na parkingu czy w garażu i jest już wyeksploatowany czy po prostu chcesz się go pozbyć, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach ogłoszeniowych czy aukcyjnych, nasz auto skup będzie dla Ciebie perfekcyjnym wyborem!

Nasz skup samochodów cieszy się dobrymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Gliwicach, ale także w innych miastach województwa śląskiego. Zaufaj naszym specjalistom i sprzedaj swój samochód.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup samochodów używanych Gliwice

Każdy, kto ma w planach skorzystanie ze skupu aut takiego jak nasz auto skup Gliwice, z pewnością zastanawia się ile może otrzymać za swoje auto. To zależy: oczywiście od modelu i marki, stanu technicznego i wizualnego, przebiegu, rocznika, wyposażenia

To jasne, że samochód, który odpala i jeździ, będzie o wiele więcej warty, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane czy zepsute.  My jednak zainteresowani jesteśmy każdym z nich i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie naszą lawetą, odbieramy samochód i na miejscu dokonujemy wszelkich formalności.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Gliwic i okolic, transakcję realizuje za pośrednictwem naszego skupu nawet w 24 godziny! Kluczowym czynnikiem jest szybka wycena samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie gdy podczas rozmowy telefonicznej podasz wszelkie informacje dotyczące Twojego samochodu, które mogą mieć wpływ na ostateczną cenę. Jeśli ustalimy i wynegocjujemy cenę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegają wręcz błyskawicznie. Przyjedziemy, odbierzemy auto własną lawetą, a po zamknięciu formalności, otrzymasz gotówkę do ręki!

Nasz skup aut Gliwice to idealne miejsce dla każdego, posiadacza samochodu, który nie jest mu już pomocny, i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut Gliwice

Jeśli posiadasz pojazd, który jest już w złym stanie, a być może nawet doznał uszkodzeń podczas wypadku, dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu gotowości nie jest opłacalna, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opisz dokładnie jakim samochodem dysponujesz. My go wycenimy i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie auta w Gliwicach pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego niesprawnego samochodu.

Auto złom Gliwice

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem pojazdów. W legalny sposób możesz pozbyć się samochodu – wraku, który zalega Ci na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz niezbędne dokumenty oraz zaświadczenie, dzięki którym wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych, a także używanych to nasza codzienność w skupie aut w Gliwicach. Jesteśmy zarówno zainteresowani samochodami sprawnymi w bardzo dobrym stanie, jak i tymi ze szkodami, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Gliwice samochody wyceniamy na miejscu, zwracająć uwagę na stan techniczny, przebieg, stan wizualny oraz wartość rynkową. Nasz skup samochodów proponuje najkorzystniejsze ceny w całym województwie.

W naszym skupie aut w Gliwicach możesz sprzedać samochód błyskawicznie, nawet kilka godzin po pierwszej rozmowie telefonicznej. Jeśli będziesz zdecydowany na sprzedaż, podasz bardzo skrupulatnie wszystkie informacje na temat samochodu, z pewnością w maksymalnie 24 godziny pozbędziesz się kłopotu.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku