Skup samochodów Katowice

Skup aut używanych za gotówkę Katowice

Realizujemy profesjonalne usługi skupu samochodów używanych na terenie Katowic, ale także innych miejscowości województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Nasz skup aut cieszy się renomą w mieście i okolicach. Zadzwoń i wyceń swój samochód w trakcie jednej rozmowy! Auto skup Katowice to miejsce, gdzie możesz sprzedać każdego rodzaju samochód, także uszkdzony czy wyeksploatowany.

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Katowic i okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy używane auto części do wszelkiego rodzaju samochodów. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi autoholowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Katowic? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Autoskup w Katowicach

Auto skup Katowice to firma, która będzie idealnym miejscem na szybką sprzedaż Twojego samochodu za gotówkę. Skup samochodów za gotówkę pozwala na zrealizowanie transakcji nawet w ciągu 24 godzin od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Profesjonalny skup aut to miejsce, gdzie uczciwie i za gotówkę możesz oddać swój samochód i otrzymać za niego jeszcze gotówkę. Skup pojazdów jest miejscem, gdzie możesz przyjść, darmowo wycenić Twój pojazd i sprzedać go niemal od ręki.

Co bardzo ważne, nie mamy żadnych wymagań co do stanu technicznego i wizualnego samochodu. Tak naprawdę jesteśmy zainteresowani każdą marką i modelem Twojego auta, także tymi z dużym przebiegiem, awariami czy niedoróbkami blacharskimi. Niezależnie od tego, nasz skup aut Katowice chętnie odkupi taki samochód od Ciebie za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju użytkowe samochody dostawcze czy przyczepy.

Tak więc, jeśli posiadasz samochód, który zalega na parkingu czy w garażu, jest już wyeksploatowany i po prostu chcesz się go pozbyć, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, nasz autoskup będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nasz skup samochodów cieszy się dobrymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Katowicach, ale także w innych miastach województwa śląskiego. Zaufaj specjalistom i sprzedaj nam swoje auto.

Auto skup w Katowicach jest firmą działającą w pełni legalnie, co wcale nie jest normą. Niestety, ale w motoryzacji, tak jak w innych branżach, zdarzają się nieuczciwi przedsiębiorcy, którzy mogą odkupić od Ciebie samochód na złom, ale nie otrzymasz żadnych dokumentów i za rok okaże się, że musisz opłacić składkę ubezpieczeniową za samochód, którego już nie masz. Dlatego też należy korzystać tylko ze sprawdzonych firm jak nasza, która prowadzi legalną działalność i jest w pełni transparentna, a przede wszystkimi każda transakcja jest w pełni udokumentowana, więc współpracując z naszym autoskupem, możesz spać spokojnie.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup samochodów używanych Katowice

Każdy, kto ma w planach skorzystanie ze skupu aut takiego jak nasz skup samochodów Katowice, z pewnością zastanawia się ile może otrzymać za swoje auto. To zależy: oczywiście od modelu i marki, rocznika, przebiegu, wyposażenia, stanu technicznego i wizualnego

To jasne, że samochód, który odpala i jeździ, będzie o wiele więcej warte, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane czy zepsute.  My jednak zainteresowani jesteśmy każdym samochodem i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie własną lawetą, odbieramy samochód i na miejscu dokonujemy wszelkich formalności.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Katowic i okolic, transakcję realizuje za pośrednictwem naszego skupu nawet w 24 godziny! Warunkiem jest szybka wycena samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy podczas rozmowy telefonicznej podasz wszelkie szczegóły dotyczące Twojego auta, które mogą mieć wpływ na ostateczną cenę. Jeśli ustalimy i wynegocjujemy cenę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegają wręcz błyskawicznie. Przyjedziemy, odbierzemy auto własną lawetą, a po zamknięciu formalności, otrzymasz gotówkę do ręki!

Nasz skup aut Katowice to świetne miejsce dla każdego, kto posiada samochód, który nie jest mu już potrzebny, i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut Katowice

Auto kasacja w Katowicach

Jesli posiadasz samochód, który jest już w złym stanie, a być może nawet doznał uszkodzeń podczas wypadku, dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu używalności nie opłaca się, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opisz dokładnie jakim samochodem dysponujesz. My go wycenimy i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie aut Katowice pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego niesprawnego samochodu.

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem i autozłomowaniem samochodów. W legalny sposób możesz pozbyć się samochodu – wraku, który zalega Ci na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz zaświadczenie i inne dokumenty, dzięki którym wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych a także sprawnych używanych to nasza codzienność w skupie aut w Katowicach. Jesteśmy zarówno zainteresowani samochodami sprawnymi i w bardzo dobrym stanie, jak i tymi, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Katowice samochody wyceniamy na miejscu, biorąc pod uwagę stan techniczny, przebieg, stan wizualny oraz wartość rynkową. Nasz skup samochodów proponuje najatrakcyjniejsze ceny w całym województwie.

W naszym skupie aut w Katowicach możesz sprzedać samochód błyskawicznie, nawet kilka godzin po wstępnej rozmowie telefonicznej. Jeśli będziesz zdecydowany na sprzedaż, podasz bardzo skrupulatnie wszystkie informacje na temat samochodu, z pewnością w maksymalnie 24 godziny pozbędziesz się kłopotu.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku