Złomowanie aut Pyrzowice

Auto kasacja, auto złom na Śląsku

Skupujemy wszelkie pojazdy, samochody osobowe i dostawcze, które zostaną poddane autokasacji w Pyrzowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Po pierwsze pozbędziesz się problemu, który prawdopodobnie stoi pod Twoim domem. Po drugie, możesz być pewien, że autozłomowanie Pyrzowice przebiegnie w sposób legalny, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty.

Auto kasacja Śląsk

Złomowanie Aut Pyrzowice

Auto kasacja w Pyrzowice

Legalne złomowanie samochodu może odbywać się jedynie w Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie takiego ruchu jest nielegalne i może wiązać się z karami finansowymi i problemami, których z pewnością chcesz uniknąć. Stary samochód możesz nam sprzedać, a jeśli trafi na kasację, możesz być pewien, że każda formalność zostanie dopełniona i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Auto szrot Pyrzowice

Do naszej firmy możesz zgłosić się praktycznie z każdym samochodem. Niezależnie czy jest to auto osobowe, dostawcze – każda marka i model. Jeśli jesteś właścicielem tego typu samochód, możesz zadzwonić i umówić się na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy samochód można rozebrać i wyciągnąć z niego sprawne części. Dlatego za zepsuty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja w Pyrzowicach to idealne miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Serdecznie zapraszamy!

Autozłomowanie w Pyrzowice

Firma ProAuto to doświadczeni fachowcy, którzy specjalizują się w skupowaniu samochodów, także tych uszkodzonych, rozbitych, skorodowanych i nadających się tylko i wyłączeni do auto kasacji.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w skupowaniu i złomowaniu uszkodzonych i powypadkowych pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy w jaki sposób legalnie i ekologicznie wycofać pojazdy z ruchu drogowego.

Złomowanie samochodu w Pyrzowicach

Niezależnie od marki, modelu czy wielkości auta, poddajemy auto kasacji wszelkiego rodzaju samochody

  • osobowe, a nawet dostawcze i ciężarowe
  • auta uszkodzone
  • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu
  • pojazdy powypadkowe rozbite, zalane, skorodowane
  • wszystkie inne typy pojazdów mechanicznych


Złomowanie aut w Pyrzowicach
? Nie brzmi to dobrze. Niestety, każdy z nas może spotkać się z sytuacją, gdy nasz samochód ulegnie wypadkowi, albo ma już swoje lata i po prostu odmawia posłuszeństwa coraz częściej. W takiej sytuacji, możemy poddać taki pojazd złomowaniu aut w Pyrzowicach.

Jak wygląda złomowanie? Chodzi o to, że nasze auto zostanie rozebrane na części. Te, które będą sprawne, z dużym prawdopodobieństwem trafią na rynek wtórny. Pozostałe części będą utylizowane i podlegać będą auto kasacji.

Działamy transparentnie i w pełni legalnie, dzięki czemu po całej procedurze otrzymasz wszelką potrzebną dokumentację auto kasacji w Pyrzowicach, która pozwoli Ci na załatwienie spraw urzędowych.

Wybierz sprawdzoną firmę realizującą usługi auto kasacji od lat i posiada niezbędne doświadczenie w tym zakresie

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku