Skup auto Sosnowiec

Skup samochodów używanych za gotówkę

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami skupu samochodów używanych na terenie Sosnowca, oraz innych pobliskich       miejscowości . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu telefonicznego. Nasz skup aut cieszy się wysoką renomą w mieście i okolicach. Zadzwoń i wyceń swój samochód w trakcie jednej rozmowy!

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Sosnowca i okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy używane auto części do wszelkiego rodzaju samochodów. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi holowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Sosnowca? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Skup samochodów dostawczych, busów, ciężarowych

ProAuto to profesjonalny skup busów, aut ciężarowych i dostawczych w Twojej okolicy, który od lat świadczy najwyższej jakości usługi na polskim rynku. Naszą misją jest zapewnienie klientom uczciwych i konkurencyjnych wycen oraz maksymalnej wygody i bezpieczeństwa podczas całego procesu sprzedaży pojazdu. Nasz doświadczony zespół specjalistów dokładnie ocenia każde auto, gwarantując uczciwą i rzetelną wycenę. Oferujemy szybką, darmową wycenę online – wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin z naszą ofertą. Po akceptacji wstępnej wyceny umawiamy się na oględziny pojazdu.

Nasz ekspert przyjedzie do Ciebie, by dokładnie ocenić stan techniczny auta i przedstawić ostateczną ofertę. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, natychmiast przystępujemy do finalizacji transakcji – sporządzamy umowę kupna-sprzedaży i dokonujemy natychmiastowej płatności w dogodnej dla Ciebie formie, gotówką lub przelewem na konto.

Skupujemy różne typy pojazdów, niezależnie od stanu technicznego – od busów, przez małe i duże auta ciężarowe, po dostawczaki. Dbamy o pełną transparentność i bezpieczeństwo każdej transakcji, dlatego wszystkie formalności załatwiamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby szybko i bezproblemowo sprzedać swój pojazd i dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. ProAuto – Twoje zaufane rozwiązanie w sprzedaży busów, aut ciężarowych i dostawczych.

Auto skup w Sosnowcu

Auto skup w Sosnowcu to firma, która będzie idealnym miejscem na szybką sprzedaż Twojego samochodu za gotówkę. Skup samochodów za gotówkę pozwala na zrealizowanie transakcji nawet w ciągu 24 godzin od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Co bardzo ważne, nie mamy żadnych wymagań co do stanu technicznego i wizualnego samochodu. Jesteśmy zainteresowani każdą marką i modelem Twojego auta, nawet tymi z dużym przebiegiem, awariami czy niedoróbkami blacharskimi. Niezależnie od tego, nasz skup aut Sosnowiec chętnie odkupi taki samochód od Ciebie za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju użytkowe samochody dostawcze czy przyczepy.

Tak więc, jeśli posiadasz samochód, stoi bezczynnie czy w garażu lub jest już wyeksploatowany i chcesz się go pozbyć, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, nasz auto skup będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nasz skup samochodów cieszy się dobrymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Sosnowcu, ale także w innych miastach województwa śląskiego. Zaufaj specjalistom i sprzedaj nam swoje auto.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup samochodów używanych Sosnowiec

Każdy, kto ma w planach skorzystanie ze skupu aut takiego jak nasz skup samochodów Sosnowiec, z pewnością zastanawia się ile może otrzymać za swój samochód. To zależy: oczywiście od modelu i marki, rocznika, przebiegu, wyposażenia, stanu technicznego i wizualnego

To jasne, że samochód, który jest sprawny, będzie o wiele więcej warty, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane czy zepsute.  My ,jednak zainteresowani jesteśmy każdym samochodem i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie własną lawetą, odbieramy samochód i na miejscu dokonujemy wszelkich formalności.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Sosnowca i okolic, transakcję realizuje za pośrednictwem naszego skupu nawet w 24 godziny! Warunkiem jest szybka wycena samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie wtedy, gdy w trakcie rozmowy telefonicznej podasz wszelkie szczegóły dotyczące Twojego auta, które mają szanse mieć wpływ na ostateczną cenę. Jeśli ustalimy i wynegocjujemy cenę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegają wręcz błyskawicznie. Przyjedziemy, odbierzemy auto własną lawetą, a po zamknięciu formalności, otrzymasz gotówkę prosto do ręki!

Nasz skup aut Sosnowiec to świetne miejsce dla każdego, kto posiada niepotrzebny samochód  i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut Sosnowiec

Jeśli posiadasz samochód, który jest już w złym stanie lub być może nawet doznał uszkodzeń podczas wypadku, a dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu używalności nie jest opłacalna, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opowiedz dokładnie jakim samochodem dysponujesz. My wycenimygo dla Ciebie i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie aut Sosnowiec pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego kłopotliwego samochodu.

Auto złom w Sosnowcu

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem i autozłomowaniem samochodów. Legalnie możesz pozbyć się samochodu – wraku, który zalega Ci na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz zaświadczenie i inne dokumenty, z którymi wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych a także tych sprawnych używanych to nasza codzienność w skupie aut w Sosnowcu. Jesteśmy zainteresowani tak samochodami sprawnymi i w bardzo dobrym stanie, jak i tymi, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Sosnowiec samochody wyceniamy na miejscu. Bierzemy pod uwagę stan techniczny, przebieg, stan wizualny oraz wartość rynkową. Nasz skup samochodów proponuje najatrakcyjniejsze ceny w całym województwie.

W naszym skupie aut w Sosnowcu możesz sprzedać samochód nawet kilka godzin po wstępnej rozmowie telefonicznej. Jeśli będziesz zdecydowany na sprzedaż, podasz bardzo skrupulatnie wszystkie informacje na temat samochodu, z pewnością pozbędziesz się go maksymalnie w 24 godziny.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku