Skup aut Czeladź

Skup samochodów używanych za gotówkę

Realizujemy profesjonalne usługi skupu samochodów używanych w Czeladzi, jak i innych miastach na śląsku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Nasz skup samochodowy cieszy się renomą w mieście oraz okolicach. Zadzwoń do nas i wyceń swój samochód już teraz! Wszystko zostanie ustalone w trakcie jedynie jednej rozmowy.

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Czeladzi oraz okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy używane auto części do wszelkiego rodzaju samochodów. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi autoholowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Czeladzi? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Autoskup w Czeladzi

Autoskup w Czeladzi to perfekcyjne miejsce na szybką sprzedaż Twojego samochodu za gotówkę. Skup samochodów za gotówkę pozwala na zrealizowanie transakcji w ciągu jedynie 24 godzin od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Co bardzo ważne, nie mamy żadnych wymagań co do stanu technicznego czy wizualnego samochodu. Tak naprawdę jesteśmy zainteresowani każdą marką i modelem samochodów, także tymi z dużym przebiegiem, awariami czy niedoróbkami blacharskimi. Niezależnie od tego, nasz skup aut w Czeladzi odkupi od Ciebie taki samochód za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju użytkowe samochody dostawcze czy przyczepy.

Tak więc, jeżeli jesteś właścicielem samochodu zalegającego na parkingu lub garażu, który jest już wyeksploatowany i po prostu chciałbyś go sprzedać, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, nasz skup aut będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nasz skup samochodów cieszy się dobrymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Czeladzi, ale także wielu innych miastach województwa śląskiego. Zaufaj specjalistom i sprzedaj nam swoje auto.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup samochodów używanych w Czeladzi

Każdy, kto planuje skorzystać ze skupu aut takiego jak nasz skup samochodów w Czeladzi, z pewnością zastanawia się na ile zostanie wyceniony jego samochód. To zależy: oczywiście od modelu i marki, rocznika, przebiegu, wyposażenia, stanu technicznego i wizualnego.

To jasne, że samochód, który odpala i jeździ, jest o wiele więcej wart, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, skorodowane czy zepsute.  Jesteśmy jednak zainteresowani każdym autem i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie naszą lawetą, odbieramy Twój samochód, a wszelkie formalności wykonujemy na miejscu.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Czeladzi jak i pobliskich miejscowości, realizuje transakcję za pośrednictwem naszego skupu nawet w 24 godziny! Jest to uwarunkowane szybką wyceną samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy podczas rozmowy telefonicznej podasz szczegóły dotyczące Twojego auta, które mogą mieć wpływ na jego ostateczną cenę. W momencie kiedy ustalimy i wynegocjujemy stosowną cenę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegną wręcz błyskawicznie. Przyjedziemy, odbierzemy Twoje auto naszą lawetą, a po wszystkim, otrzymasz gotówkę do ręki!

Nasz skup aut Czeladź to świetne miejsce dla każdego, kto posiada samochód, który nie jest mu już potrzebny, i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut w Czeladzi

Auto kasacja Czeladź

Jeśli jesteś w posiadaniu samochodu, który jest już w złym stanie, a być może nawet doznał uszkodzeń podczas wypadku, dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu używalności nie opłacają się, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opisz dokładnie swój samochód. My go wycenimy i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie aut Czeladź pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego niesprawnego auta.

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem oraz autozłomowaniem samochodów. W legalny sposób pozwolimy Ci pozbyć się swojego starego auta, które zalega na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz zaświadczenie oraz odpowiednie dokumenty, dzięki którym wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych a także sprawnych używanych to dla nas codzienność w skupie aut Czeladź. Jesteśmy zainteresowani tak samochodami sprawnymi i w bardzo dobrym stanie, jak i tymi uszkodzonymi, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Czeladź samochody wyceniane są na miejscu, bierzemy pod uwagę stan techniczny, przebieg, stan wizualny oraz wartość rynkową. Nasz skup samochodów proponuje najatrakcyjniejsze ceny w całej okolicy.

W naszym skupie aut w Czeladź możesz sprzedać swój samochód błyskawicznie, nawet po kilku godzinach od rozmowy telefonicznej. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, podasz nam skrupulatnie wszystkie informacje na temat Twojego samochodu, z pewnością w maksymalnie 24 godziny pozbędziesz się kłopotu.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku