Złomowanie aut Tarnowskie Góry

Auto kasacja, auto złom na Śląsku

Skupujemy wszelkiego rodzaju pojazdy, samochody osobowe, dostawcze, które zostaną poddane autokasacji w Tarnowskich Górach. Po pierwsze pozbędziesz się problemu, który prawdopodobnie stoi pod Twoim domem. Po drugie, możesz być pewien, że autozłomowanie Tarnowskie Góry przebiegnie w sposób całkowicie legalny, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty.

Auto kasacja Śląsk

Złomowanie Aut Tarnowskie Góry

Auto kasacja w Tarnowskich Górach

Legalne złomowanie samochodu może odbywać się jedynie w Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie takiego ruchu jest wbrew prawu i może wiązać się z karami finansowymi i problemami, których z pewnością chcesz uniknąć. Stary samochód możesz nam sprzedać, a jeśli trafi na kasację, możesz być pewien, że wszystke formalności zostaną dopełnione i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Auto szrot Tarnowskie Góry

Do naszej firmy możesz zgłosić się praktycznie z jakimkolwiek samochodem. Nieważne czy jest to auto osobowe, dostawcze – każda marka i model. Jeśli posiadasz tego typu samochód, możesz zadzwonić i umówić się na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy z samochodów można rozebrać i wyciągnąć z niego działające części. Dlatego za zepsuty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić jeszcze trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja w Tarnowskich Górach to świetne miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Serdecznie zapraszamy!

Autozłomowanie w Tarnowskich Górach

Firma ProAuto to fachowcy z doświadczeniem, którzy specjalizują się w skupie pojazdów, także tych uszkodzonych, rozbitych, skorodowanych i nadających się tylko i wyłączeni do auto kasacji.

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w skupowaniu i złomowaniu uszkodzonych i powypadkowych pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak legalnie i ekologicznie wycofać pojazdy z ruchu drogowego.

Złomowanie samochodu w Tarnowskich Górach

Niezależnie od marki, modelu czy wielkości auta, poddajemy auto kasacji wszelkiego rodzaju samochody

  • osobowe, a nawet dostawcze i ciężarowe
  • auta uszkodzone
  • pojazdów niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu
  • pojazdy powypadkowe rozbite, zalane, skorodowane
  • wszystkie inne typy pojazdów mechanicznych


Złomowanie aut w Tarnowskich Górach
? Nie brzmi to dobrze. Każdy z nas może niestety spotkać się z sytuacją, kiedy nasz samochów ulegnie wypadkowi, albo ma już swoje lata i po prostu odmawia posłuszeństwa coraz częściej. W takim wypadku, możemy poddać taki pojazd złomowaniu aut w Tarnowskich Górach.

Jak działa złomowanie? Polega ono na rozebraniu naszego auta na części. Te, które będą sprawne, z dużym prawdopodobieństwem trafią na rynek wtórny. Pozostałe części będą utylizowane i podlegać będą auto kasacji.

Działamy transparentnie i legalnie, dzięki czemu po całym procesie otrzymasz wszelką potrzebną dokumentację auto kasacji w Tarnowskich Górach, która pozwoli Ci na załatwienie spraw urzędowych.

Wybierz sprawdzoną firmę, która realizuje usługi auto kasacji od lat i posiada niezbędne doświadczenie w tym zakresie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku