Złomowanie aut Zabrze

Auto kasacja, auto złom na Śląsku

Skupujemy jakieokolwiek rodzaju pojazdy, samochody osobowe, dostawcze, które zostaną poddane autokasacji w Zabrzu. Po pierwsze pozbędziesz się problemu, który prawdopodobnie stoi pod Twoim domem. Po drugie, możesz być pewien, że autozłomowanie Zabrze zostanie wykonane w sposób całkowicie legalny, ponieważ otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty.

Auto kasacja Śląsk

Złomowanie Aut Zabrze

Auto kasacja w Zabrzu

Legalne złomowanie samochodu może odbyć się jedynie w Stacji Demontażu Pojazdów. Ominięcie takiego ruchu nie jest legalne i może wiązać się z karami finansowymi i problemami, których z pewnością chcesz uniknąć. Stary samochód możesz nam sprzedać, a jeśli trafi na kasację, możesz być pewien, że wszystkie formalności zostaną dopełnione i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Auto szrot Zabrze

Do naszej firmy można zgłosić się praktycznie z każdym samochdodem. Niezależnie czy jest to auto osobowe czy dostawcze – każda marka i model. Jeśli jesteś w posiadaniu tego typu samochód, możesz zadzwonić i umówić się na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy z samochodów można rozebrać i wyciągnąć z niego sprawne części. Dlatego za zepsty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja w Zabrzu to najlepsze miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Serdecznie zapraszamy!

Autozłomowanie w Zabrzu

Do naszej firmy możesz zgłosić się praktycznie z każdym samochdodem. Niezależnie czy jest to auto osobowe, dostawcze – każda marka i model. Jeśli posiadasz tego typu samochód, możesz zadzwonić i umówić się na odbiór. Złomowanie odbywa się zgodnie z przepisami polskiego prawa. Pamiętajmy też, że każdy samochód można rozebrać i wyjąć z niego sprawne części. Dlatego za zepsuty czy uszkodzony samochód, możesz zarobić trochę gotówki. Pod warunkiem, że zadzwonisz i zaproponujesz go nam.

Auto kasacja w Piekarach Śląskich to idealne miejsce dla każdego, kto posiada stary samochód, chce go oddać w dobre ręce i dostać za niego gotówkę.

Serdecznie zapraszamy!

Złomowanie samochodu w Zabrzu

Niezależnie od marki, modelu czy gabarytów auta, poddajemy auto kasacji wszelkiego rodzaju pojazdy

  • osobowe, a nawet dostawcze i ciężarowe
  • auta uszkodzone
  • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu
  • pojazdy powypadkowe rozbite, zalane, skorodowane
  • wszystkie inne typy pojazdów mechanicznych


Złomowanie aut w Zabrze
? Nie brzmi to dobrze. Niestety, każdego z nas może spotkać sytuacja, kiedy nasz samochów ulegnie wypadkowi, lubalbo ma już swoje lata i po prostu odmawia posłuszeństwa coraz częściej. W takim wypadku, możemy poddać taki pojazd złomowaniu aut w Zabrzu.

Jak działa złomowanie? Chodzi o to, że nasze auto zostanie rozebrane na części. Te, które będą sprawne, z dużym prawdopodobieństwem trafią na rynek wtórny. Pozostałe części będą utylizowane i podlegać będą auto kasacji.

Działamy transparentnie i w pełni legalnie, dzięki czemu po całym procesie otrzymasz wszelką niezbędną dokumentację auto kasacji w Zabrzu, która pozwoli Ci na załatwienie wszystkich spraw urzędowych.

Wybierz sprawdzoną firmę, która realizuje usługi auto kasacji od lat i posiada niezbędne doświadczenie w tym zakresie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku