Auto skup Pyrzowice

Skup samochodów używanych za gotówkę

Przeprowadzamy profesjonalne usługi skupu samochodów używanych na terenie całych Pyrzowic, jak i większości miast w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Nasz skup samochodowy posiada pochlebną opinię w miasteczku oraz jego okolicach. Zadzwoń do nas i wyceń swój samochód! Wszystko ustalimy w trakcie jedynie jednej rozmowy.

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku

Skupujemy samochody w każdym stanie z terenu Pyrzowic oraz okolicznych miejscowości. Zadzwoń i skorzystaj z błyskawicznej wyceny Twojego auta.

Auto Części

W ofercie posiadamy używane auto części do wszelkiego rodzaju samochodów. Potrzebujesz konkretnego elementu czy podzespołu? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

Pomoc drogowa 24 h

Pomoc drogowa oraz usługi autoholowania czy lawety to kolejna specjalność naszej firmy. Utknąłeś na drodze w okolicy Pyrzowic? Zadzwoń, a z pewnością pomożemy.

Auto skup w Pyrzowicach

Auto skup w Pyrzowicach to perfekcyjne miejsce na szybką sprzedaż Twojego pojazdu za gotówkę. Skup samochodów za gotówkę pozwala na zrealizowanie transakcji w ciągu jedynie 24 godzin od momentu wykonania telefonu do naszej firmy.

Co bardzo istotne, nie mamy żadnych wymagań co do stanu technicznego i wizualnego samochodu. Jesteśmy tak naprawdę zainteresowani każdą marką i modelem samochodów, także tymi z dużym przebiegiem, awariami czy niedoróbkami blacharskimi. Niezależnie od tego, nasz skup aut w Pyrzowicach chętnie odkupi taki samochód od Ciebie za gotówkę. Ponadto, chętnie odkupimy także wszelkiego rodzaju użytkowe samochody dostawcze czy przyczepy.

Tak więc, jeżeli posiadasz samochód, który zalega na parkingu czy w garażu czy jest już wyeksploatowany i po prostu chciałbyś go sprzedać, a jednocześnie nie masz czasu na wystawianie ofert w portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, nasz skup aut będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nasz skup samochodów cieszy się świetnymi opiniami wśród Kierowców nie tylko w Pyrzowicach, ale również całym regionie województwa śląskiego. Zaufaj specjalistom i sprzedaj nam swoje auto.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup pojazdów używanych w Pyrzowicach

Każdy, kto zamierza skorzystanie ze skupu aut takiego jak nasz skup samochodów w Pyrzowicach, z pewnością zastanawia się ile wyniesie wycena jego samochodu. To zależy od takich czynników jak: oczywiście model i marka, rocznik, przebieg, wyposażenie, stan techniczny i wizualny.

To jasne, że samochód, który odpala i jeździ, będzie o wiele więcej wart, niż auto rozbite, uszkodzone, powypadkowe, zardzewiałe czy zepsute.  Jesteśmy zainteresowani każdym autem i płacimy za nie gotówką. Przyjeżdżamy do Ciebie naszą lawetą, odbieramy Twój samochód, a wszelkie formalności wykonujemy na miejscu.

Co ciekawe, wielu naszych Klientów z Pyrzowic oraz okolic, transakcję przeprowadza za pośrednictwem naszego skupu nawet w ciągu doby! Warunkiem jest szybka wycena samochodu, która możliwa będzie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy podczas rozmowy telefonicznej podasz szczegóły dotyczące Twojego samochodu, które mogą mieć wpływ na jego końcową cenę. Jeśli ustalimy i wynegocjujemy stosowną cenę, która będzie obiecująca dla obu stron, dalsze czynności przebiegną wręcz ekspresowo. Przyjedziemy i odbierzemy Twoje auto naszą lawetą, a po wszystkim, otrzymasz gotówkę do ręki!

Nasz auto skup Pyrzowice to najlepsze miejsce dla każdego, kto posiada pojazd, który nie jest mu już potrzebny, i potrzebuje za niego gotówkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie Aut w Pyrzowicach

Jeśli posiadasz samochód, który jest już w zdewastowanym stanie, a być może nawet doznał uszkodzeń podczas incydentu drogowego, dodatkowo naprawa i przywrócenie go do stanu używalności nie opłaca się, możesz sprzedać go nam! Zadzwoń i opisz dokładnie jaki samochód posiadasz. My go wycenimy i odbierzemy z miejsca docelowego. Złomowanie aut Pyrzowice pomoże Ci legalnie pozbyć się Twojego kłopotliwego auta.

Auto kasacja Pyrzowice

Zajmujemy się kasacją, złomowaniem oraz autozłomowaniem samochodów. W legalny sposób pozwolimy Ci pozbyć się swojego starego auta, które zalega na parkingu lub podwórku. Po całym procesie otrzymasz zaświadczenie i inne dokumenty, dzięki którym wyrejestrujesz samochód w miejscowym urzędzie.

Bądź EKO

Nieład i nieporządek coraz częściej goszczą na naszych ulicach. Miasta są przepełnione niepotrzebnymi przedmiotami pozostawianymi w przypadkowych miejscach. Niestety, jeśli Twój samochód zalega na parkingu czy pod domem, również przyczynia się do kreowania tego wątpliwie estetycznego krajobrazu. 

Zadzwoń do nas, a odbierzemy samochód lawetą. Jego sprawne części trafią na rynek wtórny, a pozostałe zostaną poddane legalnej autokasacji, zgodnej z wszelkimi normami i standardami środowiskowymi.

Często zadawane pytania

Skupowanie samochodów uszkodzonych a także sprawnych, ale używanych to dla nas codzienność w auto skup Pyrzowice. Jesteśmy zainteresowani zarówno samochodami sprawnymi w bardzo dobrym stanie, jak i tymi uszkodzonymi, które wymagają wkładu finansowego.

W naszym skupie aut Pyrzowice samochody wyceniane są na miejscu, bierzemy pod uwagę stan techniczny, przebieg, stan wizualny oraz wartość rynkową. Nasz skup samochodów proponuje najatrakcyjniejsze ceny w całym regionie województwa Śląskiego.

W naszym auto skup w Pyrzowicach możesz sprzedać samochód natychmiast, nawet kilka godzin po wstępnej rozmowie telefonicznej. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, przekażesz nam skrupulatnie wszystkie informacje na temat Twojego samochodu, z pewnością w maksymalnie 24 godziny pozbędziesz się kłopotu.

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku