autopomoc drogowa 24H Piekary Śląskie

Autopomoc drogowa 24 H – alternatywa dla Assistance

Nie każdy kto posiada ubezpieczenie samochodowe zawsze ma możliwość korzystania z pełnego pakietu usług świadczonych przez daną firmę ubezpieczeniową. W takich okolicznościach bardzo przydatna jest autopomoc drogowa. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla osób z firmą.

Niespodziewana kolizja lub awaria samochodu może doszczętnie pokrzyżować plany, jednak posiadanie ubezpieczenia samochodowego nie daje pełnego pakietu ubezpieczenia jakim jestem np. Assistance. W takich momentach idealnym rozwiązaniem może być oferta  auto pomocy drogowej. Jest to idealna usługa dla takich sytuacji, przyjedziemy o każdej godzinie dnia i nocy. Dojedziemy bardzo szybko do każdego w obrębie Śląska. W naszej firmie pracują sami specjaliści, którzy zawsze dojadą pod wskazany adres. Po zgłoszeniu awarii, nasi pracownicy natychmiast zostają wysłani w miejsce zgłoszenia.

AUTOPOMOC DROGOWA 24 H – ALTERNATYWA ASSISTANCE – WSPARCIE DLA KIEROWCÓW

Unieruchomiony pojazd, nie może być pozostawiony na drodze, ponieważ stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Samodzielne poszukiwanie pomocy może być kłopotliwe, szczególnie dla osób podróżujących lub też przebywających na dalekich wyjazdach służbowych. Pomoc drogowa umożliwia wykonanie naprawy w miejscu unieruchomienia samochodu. Bogate zaplecze techniczne, którym dysponują pracownicy zatrudnieni w naszej firmie auto pomoc drogowa 24h, ułatwia wymianę zepsutych lub poluzowanych uszczelek, jak również profesjonalną naprawę przebitej opony. Fachowa pomoc, świadczona przez nas wszystkim potrzebującym jej klientom, którzy są właścicielami pojazdów mechanicznych, pozwala na ponowne uruchomienie samochodu. Nasze kompleksowe usługi, do których zalicza się między innymi pomoc drogowa, obejmują także spuszczanie źle zatankowanego paliwa, mogącego nieodwracalnie uszkodzić silnik samochodowy, czy awaryjne otwieranie drzwi samochodowych, dowolnie wybranego modelu pojazdu mechanicznego.

HOLOWANIE AUT USZKODZONYCH

Specjalistyczna usługa auto pomoc drogowa 24h, obejmuje także wsparcie dla właściciela pojazdu po kolizji czy wypadku samochodowym. W ramach działania naszej firmy, możliwe jest holowanie aut uszkodzonych lub też wymagających naprawy. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie, są w stanie odpowiednio zabezpieczyć i przetransportować różnego typu pojazdy mechaniczne, niezależnie od ich gabarytów czy też ciężaru. Szybki i sprawny transport maszyn i urządzeń, oferowany w ramach takiej usługi, jak auto pomoc drogowa, umożliwia również wyciągnięcie maszyn rolniczych i innych pojazdów z rowu, a także grząskich i podmokłych terenów. Bezpieczne przetransportowanie uszkodzonego jednośladu, quada czy też samochodu dostawczego do zakładu mechanicznego, odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej lawety. Jest ona przystosowana do przewozu różnego typu pojazdów, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Autopomoc drogowa to usługa świadczona przez naszą firmę w sposób bardzo nowoczesny. Można z niej skorzystać o każdej porze dnia i roku, co umożliwia również transport uszkodzonych pojazdów lub też ich naprawę w miejscu awarii.