Skup aut Śląsk

Skup samochodów za gotówkę | auto skup Śląsk

Nasz skup samochodów Śląsk to jedno z najlepszych miejsc do szybkiej i bezpiecznej sprzedaży samochodu. Niezależnie od tego, czy posiadasz samochód osobowy, dostawczy czy nawet przyczepę czy inny pojazd, skup aut Śląsk z pewnością będzie zainteresowany Twoim autem. Nasza firma to sprawdzone i polecane przez wielu kierowców ze Śląska rozwiązanie. Płacimy gotówką, a samochody odbieramy własną lawetą.

Nasze usługi.

Skup aut na Śląsku i Zagłębiu

Jesteśmy zainteresowani samochodami wszelkiej maści. Nasz skup samochodów Śląsk to niezwykle atrakcyjne dla użytkowników miejsce.

Nasz skup aut Śląsk posiada także używane części na sprzedaż. Prowadzimy sprzedaż na miejscu, a także sprzedaż wysyłkową. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia dostępności poszczególnych podzespołów.

Realizujemy również usługi profesjonalnej pomocy drogowej na terenie Śląska. Autoholowanie i laweta to usługi, które realizujemy dla Was – kierowców ze Śląska.

Auto skup na Śląsku

Auto skup Śląsk jest jednym z tych miejsc, do którego możemy się zwrócić w celu sprzedaży, szybkiej, bezpiecznej i za gotówkę, naszego samochodu. znamy setki przypadków kierowców, którzy odwiedzili nasz skup aut Śląsk, którzy miesiącami lub nawet latami czekali na kupców wystawiając swoje samochody na znane i popularne portale ogłoszeniowe. Niestety, taka strategia nie przyniosła odpowiedniego skutku, wobec czego gościliśmy nowych Klientów w naszej siedzibie. 

Sprzedaż Twojego samochodu może być jednak o wiele łatwiejsza. Korzystając z naszego auto skupu na Śląsku, możesz sprzedać swoje auto szybko, bez negocjacji, współpracując z pewną i sprawdzoną firmą, otrzymując pełną dokumentację i pieniądze do ręki. 

To właśnie szybkość realizacji transakcji w naszym skupie oraz wypłata gotówki do ręki to największe plusy. Kierowcy ze Śląska chętnie wracają do nas, wiedząc, że transakcje są pewne, transparentne i oczywiście w pełni legalne. 

Skup samochodów Śląsk to gwarant dobrego interesu i najwyższych kwot odkupu w naszym regionie. Skupujemy samochody od lat i to właśnie dzięki doświadczeniu i wielu przeprowadzonym transakcjom wiemy czego potrzebują nasi Klienci.

Zaufaj nam!

Legalne transakcje

Zadowolenie Klientów

Gwarancja udanej transakcji

Skup samochodów używanych Śląsk

Niezależnie od tego jakim samochodem dysponujesz, z pewnością zastanawiasz się, ile możesz dostać za swoje auto. To nie jest łatwe pytanie, szczególnie, jeśli nie mamy dokłądnych informacji o skupowanym samochodzie. Nasz Skup aut Śląsk na początek będzie potrzebował podstawowych informacji o aucie: czy jest sprawne czy uszkodzone, jaki to rocznik, jaki przebieg, stan wizualny, marka i model. To pierwsze informacje, które pozwolą wstępnie wycenić auto podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

Następnie, z pewnością poprosimy o dokumentację zdjęciową, która potwierdzi obecny stan samochodu. Po tym zabiegu, ustalimy kwotę, którą będziemy w stanie zapłacić Ci gotówką za Twój pojazd. Jeśli zgodzisz się, pozostałe kwestie zostaną załatwione błyskawicznie. Przyjedziemy do Ciebie i po oględzinach załatwimy dokumenty, zapłacimy do ręki i odbierzemy samochód swoją własną lawetą.

Skup aut Śląsk – polecany przez Kierowców

Może to brzmi dziwnie, ale wielu naszych Klientów potrafi sprzedać swój samochód w mniej niż 24 godziny od momentu wykonania pierwszego telefonu do naszego Skupu aut Śląsk. Dlaczego? Dlatego, że cenimy sobie konkretnych i zdecydowanych Kierowców i odpłacamy się tym samym. Jeśli chcesz nam sprzedać samochód, pieniądze w Twoje ręce mogą trafić jeszcze tego samego dnia. Skup aut za gotówkę na Śląsku specjalizuje się także w skupowaniu samochodów niecodziennych, amerykańskich czy z kierownicą po prawej strony (popularnych “Anglików”).

Firma Pro Auto cechuje się profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą. Dlatego też, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, możesz liczyć na naszą pomoc.

Chcesz sprzedać szybko swoje auto? Zadzwoń do naszego skupu samochodów Śląsk!

Skup aut Piekary Śląskie - Pro Auto

Skup samochodów uszkodzonych na Śląsku

Skupujemy także samochody uszkodzone i powypadkowe!

Możesz się dziwić, jednak jesteśmy zainteresowani także samochodami uszkodzonymi, rozbitymi, skorodowanymi i powypadkowymi.

Co wtedy stanie się z Twoim samochodem?

Będzie on rozebrany na części. Te dobre i sprawne trafią na rynek wtórny, a pozostałą część auta będzie złomowana. 

Jeśli posiadasz samochód, który chcesz przekazać na kasację, zadzwoń do nas. Płacimy więcej niż Stacje Demontażu Pojazdów!

Opłaca Ci się sprzedać nam także samochód kompletnie rozbity czy uszkodzony!

Skup aut Pro-Auto

Informacje kontaktowe

ul. Bytomska 245
41-940 Piekary Śląskie

tel. 505 366 996
mail: proauto@int.pl

Odwiedź nas na Facebooku