Pomoc drogowa w Piekarach Śląskich

Kiedy należy wezwać pomoc drogową?

Większość ludzi wie, że mogą wybrać ten magiczny numer telefonu, jeśli mają problemy z uruchomieniem samochodu – ale czy znasz wszystkie sytuacje, w których nasza autopomoc drogowa może Ci przyjść z pomocą?

Problemy, w sprawie których możesz zadzwonić naszej pomocy drogowej w Piekarach Śląskich

Pro-Auto poza usługami skupu samochodów, zapewnia całodobową pomoc drogową na terenie Piekar Śląskich i okolic. Przecież chyba każdy kierowca kiedyś zmagał się z problemami na drodze. Wielu z nich nie wie, że w 90% przypadków, możemy pomóc uruchomić auto we wskazanym miejscu!

Oto, w czym może Ci pomóc Pro-Auto:

Rozładowane akumulatory

Nie ma wielu rzeczy tak frustrujących, jak duszenie się, które wydaje akumulator, gdy przekręcasz klucz. Niezależnie od tego, czy bateria została właśnie zużyta od pozostawienia włączonych reflektorów, czy też jest wyeksploatowana na stałe, możemy szybko uruchomić samochód lub zorganizować mobilną wymianę akumulatora.

Przebita opona

Poruszanie się po drodze z przebitą oponą jest niebezpieczne, a docelowo niemożliwe. Możemy szybko naprawić ten problem dzięki naszej mobilnej pomocy drogowej na terenie Piekar Śląskich i okolicznych miejscowości.

Zabrakło paliwa? Nie szkodzi! Zadzwoń po naszą pomoc drogową

Przeszacowałeś, jak długo możesz jechać z włączoną kontrolką niskiego poziomu paliwa? Zdarza się to najlepszym z nas, ale to nie znaczy, że musisz porzucić samochód i iść na najbliższą stację benzynową. Zapewnimy Ci dowóz paliwa, gdziekolwiek jesteś, aby pomóc ci się przemieścić do domu lub najbliższej stacji benzynowej by dolać paliwa.

Prowadzisz samochód na LPG? Wtedy odholujemy Cię do najbliższej stacji LPG.

Holowanie samochodu

Jeśli Twój samochód nie może zostać naprawiony przez mechanika pomocy drogowej lub masz przebitą oponę, której nie można bezpiecznie zmienić w miejscu, w którym się zatrzymałeś, odholujemy Twój samochód do najbliższego warsztatu – to jest do 20 km w obszarach miejskich lub 100 km poza miastem.

Zgubione lub zablokowane klucze

Wszyscy znamy to uczucie tonięcia, gdy zdajesz sobie sprawę, że zamknąłeś się na swoim samochodzie – lub, co gorsza, całkowicie zgubiłeś klucze. Jeśli tak się stanie,  aby pomóc Ci uzyskać dostęp do Twojego samochodu – za pośrednictwem usług ślusarskich lub dostarczając zapasowy klucz.

Potrzebujesz pomocy drogowej?

ProAuto może zapewnić dodatkowy bufor na wypadek nieoczekiwanych problemów na drodze. To, czy Twój samochód się zepsuje, jest poza Twoją kontrolą – nawet przy zastosowaniu odpowiednich środków ostrożności – ale możemy pomóc Ci zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko, że przebita opona zrujnuje rodzinne wakacje.

Pomoc drogowa może przynieść Ci szczególne korzyści, jeśli:

  • jeździsz samochodem na dłuższe odległości,
  • masz starszy samochód,
  • nie jesteście pewni, jak zdiagnozować problemy z naprawą samochodu lub
  • chcecie wygody i spokoju w podróżowaniu samochodem.

Pomoc drogowa może uratować Twój dzień. Nie wahaj się, jeśli masz problemy z samochodem na drodze, zadzwoń na 505 366 996.

Ostatnie: